12 Ekim 2012 Cuma

Kedimin Hobi Defterinden Gelen Hediyelerim

Herkese merhaba.Bir haftadır şiddetli şekilde hastaydım. Üşütmüşüm feci şekilde . Patimi kaldıracak halim yoktu. Veterinerden çok korktuğum için annem beni götürmeye kıyamadı. Bebek şurupları verdi üzerine üzerine püskürttüm(Hehe :) ) Şimdi turp gibiyim. İşte böyleydim:


Çarşamba günü annemle Kedimin Hobi Defteri'nin güzel sahibesi Özlem abla mailleştiler. Özlem ablanın blogunda yaptığı çekilişi ben kazanmışım. (Aslında benimle birlikte 5 kişi onlara süpriz bozulmasın diye geç yayınlayacaktım ama dayanamadım )Kargom dün patime ulaştı.Hemen başladım teftişe.


O kadar merak ettim ki .Bir de baktım ki paketin içinden bir sürü paket daha çıktı.

O kadar özenle paketlenmişler ki annem açmaya kıyamadı. 

Paketten işte bu harika şeyler çıktı. Özlem abla o güzel yüreğiyle yaptığı kupa kılıfıyla birlikte kupasını, bardak altlıklarını(annem çeyizine kaldırdı) ,sepetle birlikte takıları ,kedili cüzdanı(bayıldı annem) ,defter ve kalemleri göndermiş. 

Ben en çok yukarıdaki kalemi beğendim . Ama annem bana vermedi onunla küstüm. 

Bu bardağa bayıldım ,siz insanlar çok şanslısınız. Ve işte son olarak toplu bir bakış: 

İşte böyle... Bu harika şeyler annemin oldu . Özlem ablaya annem adına çok çok teşekkür ediyorum. 

Bol patili günler efendim...


6 yorum:

 1. Aman aman bunlar ne güzellikler böyle.. İyi günlerde kullaninşallah ama ben kıyamam kömür hasta mı olmuş.. Hemen iyileşsin inşallah. En kötü ihtimalle calpol bebek ateş düşürücü şuruptan enjektöre çekip ağzına ver. Vitamin şurubu ver. Bebekler için olan ilaçlar köpeklere de az dozda kullanılabiliyor. En kötü ihtimalle bebeklerin antibiyotik şurubundan yine sulandırıp verirsin.
  İyi haberlerini bekliyorum en kısa zamanda inşallah...:))

  YanıtlaSil
 2. Aman bu arada Kömür Dalton Un teftişine bayıldım. Sanki her birini ayrı ayrı koklamış tanımaya çalışmış. Kıyamam ben ona.. Hem de sana küçük sürpriz..
  Mimledim seniiiii.:))
  Çok da zevkli birşey için mimledim. Eminim hoşuna gidecek...
  Geçmiş olsun Kömürcüm sana patilerinden öpüyorum..:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler şu anda hastalığım geçti ama Adana'da havalar çok soğuk bu aralar ondan böyle oldu daha kışlık tüylerim de çıkmadı o yüzden annem kazak giydiriyor bu aralar bana .mimi de hemn yayınlayacam birazdan :)

   Sil
 3. Çook güzel hepsi ama hastalanmana üzüldüm.Güle güle kullanılsın hediyeler, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 4. Ben bu Kömür'ü yerim yer ne kadar tatlı öyle maşallah nazar değmesin çok güzel bir blog zevkle taip ediceğim :)

  YanıtlaSil